«Рекламне Ательє»: широкий спектр рекламних послуг

Додаткові послуги

Поряд із виробництвом зовнішньої реклами в Харкові, широкоформатним сольвентним друком, фрезеруванням та гравіюванням, а також виготовленням гнутих табличок та цінників із пластику та акрилу, наша компанія «Рекламне Ательє» пропонує послуги з зварювання банерів, встановлення люверсів, доставці та встановленні рекламних конструкцій і крім того - у нас є плоттерна підрізка плівки ORACAL, плівкові аплікації та холодна ламінація.

Плоттерне різання плівки

До переваг плоттерного різання можна віднести:
- Можливість різання плівок будь-яких відтінків по лінійці Pantone.
- Різання плівок будь-яких кольорів, а також транслюцентних, флуоресцентних, світловідбиваючих, світлопровідних, з дзеркальною поверхнею, з ефектом "металік".
- Стійкість одержуваних зображень (термін служби до п'яти років).
- Економічність матеріалів та вартості роботи щодо інших способів виготовлення реклами.

Ріжучий плотер Roland Camm-1 Pro
Технологія плоттерного різання застосовується для нанесення кольорової «картинки» рекламних носіїв різною плівкою В основному це всілякі рекламні стенди та аплікації. Крім рекламно-інформаційних стендів, плотерне різання застосовуються ще й під час виготовлення рекламних табличок, шовфтокерів, вітрин магазинів. В основі плоттерного різання лежить вінілова аплікація. Зазвичай при різанні плівки використовують ПВХ плівки. При різанні плівки використовується основне обладнання - плоттер, що точно відтворює контурні лінії малюнка. Наша компанія у своїй роботі використовує плотер марки Roland Camm-1. Компанія «Рекламне Ательє» надає послуги з плоттерного різання, а також підготовки файлу на попередньому етапі.

Після чого можливий процес вибірки плівки та нанесення монтажної плівки. З попередніми результатами плоттерного різання ми можемо ознайомити Вас, відіславши макет на ваш e-mail, або безпосередньо в офісі нашої компанії. Зі зразками готової продукції, ознайомтесь, будь ласка, у розділі "Наші роботи". Плоттерне різання виправдовує себе при виробництві невеликих тиражів готової рекламної продукції, наприклад, тієї ж наклейок. Основною перевагою плоттерного різання є те, що ви отримуєте чітке зображення на рекламному щиті, один до одного, таке ж, яке представлене на моніторі ПК. Розміри зображень при плоттерному різанні плівки дотримуються аж до десятих часток міліметра. Для любителів ексклюзивності у всьому, у тому числі й у кольорі авто, можемо запропонувати плоттерне різання плівки для вашого улюбленця.

Кольори плівок різноманітні, насичені та яскраві, є плівки з ефектом "металік". «Рекламне Ательє» використовує якісні вінілові плівки та нову модель плоттеру для плотерного різання плівки. До того ж, технологія нанесення плівки дозволяє використовувати її практично за будь-якої температури, як у спеку, так і в мороз. Ми зацікавлені у постійному розширенні співробітництва, тому вартість плоттерного різання у нас оптимальна. Найбільш найпростіший варіант нанесення зображення на рекламний носій - плоттерна різання. Відкрийте для себе різання плівки як універсальний варіант вашої реклами!

Можливості плотерного різання справді безмежні. І хоча зображення статичні, оптимальне співвідношення ціна - якість при плотерному різанні дозволяє оновлювати ваш рекламний носій необхідну кількість разів. Менеджери компанії «Рекламне Ательє» допоможуть підібрати оптимальні варіанти саме для вашої рекламної продукції і дадуть відповідь на всі питання щодо різання плівки. А наявність якісного плоттера та таких же витратних матеріалів дозволить вам не хвилюватися про якість кінцевої продукції, отриманої при різанні плівки. Словом, плоттерне різання - оптимальний варіант для створення рекламного креативу.

Область застосування плоттерного різання досить широка: оформлення вивісок, рекламних коробів, штендерів, перетяжок, вітрин, трафаретів, табличок, покажчиків, стрілок, рекламних щитів, місць продажу, інформаційних стендів, виставкових стендів, шаблонів для фарбування, реклами на автомобілях. З вирізаних на плотері зображень можна формувати різні кольорові аплікації (логотипи, емблеми, піктограми, художні зображення), нанесені на тверді підкладки: пластик, скло, дзеркало, метал, а також банерні тканини.

Ламінування рекламних носіїв

Широкоформатна ламінація використовується для запобігання поверхні рекламного носія. Покриття виробу захисною плівкою дозволяє продовжити термін служби. У нашій компанії ви можете замовити глянсову чи матову холодну ламінацію. Багатий досвід роботи дає нам можливість виготовляти будь-яку рекламну продукцію, до якої пред'являються підвищені вимоги до зносостійкості. Сучасне обладнання від найкращих виробників дозволяє нам надавати високоякісні послуги з широкоформатної ламінації.

Плівка для ламінації покрита високопрозорим клейовим шаром, який активується лише від високого тиску. Виробництво відбувається за кімнатної температурі. Наша компанія використовує вали, що забезпечують рівномірне прикочування плівки та клею на поверхню. Перевага холодної ламінації в тому, що таким способом можна проводити ламінування безпосередньо після друку.

Ламінатор для холодної ламінації
Ламінування рекламних поверхонь

Особливо актуальна ламінація при обклеюванні автомобілів та зовнішніх конструкцій. Малюнок (друк) з часом тьмяніє і покривається шаром пилу, а у випадку з вуличними виробами - піддається впливу численної кількості зовнішніх факторів. Ламінація застосовується для захисту зображення від впливу навколишнього середовища: від вологи, снігу, ультрафіолетового випромінювання. Завдяки ламінації, поверхня стає міцною, водонепроникною і набагато більш захищеною. Дуже складно пошкодити або подряпати вкрите плівкою зображення. Декоративна цінність ламінованого зображення зростає в рази, якість малюнка стає краще, а фарби довгий час залишаються такими ж яскравими, як і в перший день. Холодна ламінація дозволяє захистити зовнішню рекламу від впливу навколишнього середовища, забезпечуючи тривалий термін служби медіа-матеріалів.

Матова ламінація
Ламінація з використанням матових плівок надає глибини та бархатистості малюнку. Матова плівка для ламінування виключає відблиски на поверхні та дозволяє використовувати будь-яке освітлення. Покриття матовою плівкою виглядає респектабельно і, як правило, потрібно для ламінування дорогої рекламної продукції. Використовується, як правило, в інтер'єрній рекламі, на виставках тощо.

Глянсова ламінація
Іншим видом ламінації, який використовує наша компанія є глянсова ламінація. Цінна властивість глянсової ламінації: вона може значно покращити якість зображення. При використанні глянсових плівок зображення "проявляється", фарби стають більш контрастними та соковитими. Завдяки ефекту "прояви" недорогий вихідний матеріал набуває вигляду розкішного фотопаперу. Глянець часто використовується при ламінуванні зображень для обклеювання автотранспорту, так як добре миється, не вбирає бруд і поєднується з лакофарбовим покриттям автомобіля.

Виготовлення та монтаж рекламних конструкцій

Виготовлення та монтаж рекламних конструкційНаша компанія «Рекламне Ательє» пропонує таку послугу як виготовлення та монтаж рекламних конструкцій у Харкові та області. Наші спеціалісти грамотно проконсультують Вас, допоможуть підібрати рекламну конструкцію, яка максимально відповідатиме Вашим вимогам. В умовах жорсткої конкурентної середовища неможливо уявити просування бізнесу без якісної реклами. Існує багато видів реклами: на телебаченні, в друкованих виданнях, радіо, проте всі знають, наскільки ефективною може бути реклама, яку ми бачимо на вулицях міста. Зовнішня реклама є однією з найефективніших, оскільки завжди розміщується в місцях, відкритих для огляду, і таким чином охоплює досить велику аудиторію потенційних клієнтів. Така реклама завжди яскрава, привертає увагу та надовго запам'ятовується. Це один із найкращих способів просунути свій бренд, товари чи послуги на ринок.

Виготовлення та монтаж рекламних конструкційНаша компанія пропонує послугу виготовлення та монтаж рекламних конструкцій різного типу. До рекламних конструкцій відносяться всі види зовнішньої реклами, розміщеної на вулиці: конструкції великого формату, світлові конструкції, стенди, консолі, плівкові аплікації, брендування автомобілів та міського транспорту. У нас можна замовити виготовлення та монтаж вивісок, рекламних щитів, банерів, покажчиків, лайтбокси, неонові та світлодіодні вивіски. Ми виготовляємо інформаційні стенди (внутрішнього та зовнішнього розміщення), а також розміщуємо рекламу на транспортнич засобах. Ми пропонуємо нашим клієнтам виготовити сіті-лайти, поворотні тумби, скроли та інші види рекламних конструкцій на найвищому рівні. Фахівці нашої компанії «Рекламне Ательє» мають величезний творчий потенціал, мають багаторічний досвід по виготовленню та монтажу якісної зовнішньої реклами.

Виготовлення рекламних конструкцій у ХарковіВиконання замовлення починається з розробки та підготовки проектної документації, погодження її із замовником. Коли проект затверджено, починається безпосередньо виготовлення складових елементів: фундаментів, опор, металоконструкцій. Виготовлення та монтаж рекламних конструкцій - складний процес, що вимагає професіоналізму на кожному з етапів. Як правило, конструкції зовнішньої реклами мають досить велику вагу, тому часто їх встановлення вимагає використання спеціальної техніки (крани-маніпулятори, вежі тощо). Фахівці нашої компанії мають сучасне технічне обладнання, яке дозволяє виконувати роботи швидко, якісно, з дотриманням усіх правил та норм безпеки. Ми пропонуємо виготовлення та монтаж рекламних конструкцій за прийнятними цінами, застосовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, тому що кожна конструкція виготовляється за оригінальним проектом. Ми працюємо на благо міста та нашої країни!