РУС
УФ принтер Oce Arizona

Технологія ультрафіолетового друку

Ультрафіолетовий друк (він же UV- або УФ-друк) – це різновид струминного друку з використанням спеціальних чорнил, що застигають під впливом випромінювання спеціальних УФ-ламп. Методика дозволяє наносити друк на абсолютно будь-які матеріали та поверхні: на пластик та ПВХ, оракал, бекліт, плитку, скло, банер, тканину, синтетику, полотна, акрил, пінокартон, метал та багато іншого. З його допомогою Ви зможете створювати цілі картини, унікальні панно, декорувати ваш будинок і все, що вам заманеться виходячи з власних бажань. Ультрафіолетовий друк – це струменевий друк із застосуванням ультрафіолетового затвердженого чорнила, які в процесі друку припікаються УФ лампами, в результаті чого фарби тверднуть, утворюючи тонку кольорову плівку на матеріалі.

Такий друк має свої особливості, наприклад малюнок повинен наноситися на заздалегідь оброблену основу. Потрібно знежирити, очистити від пилу, піску та інших сторонніх забруднень, відфрезерувати контури та обробити спеціальними розчинами для гарної адгезії фарб. Ультрафіолетове чорнило твердне, це дозволяє друкувати з великою швидкістю, надруковане полотно виходить вже сухим з-під машини та фарби не розтікаються.

Ультрафіолетовий друк - одна із сучасних технологій, яку придумало цивілізоване суспільство. Полімерні яскраві фарби, із застосуванням високої роздільної здатності друку, помножені на довговічність - є основними перевагами цього виду друку. Так само технології дозволяють втілити в життя рекламні та дизайнерські проекти будь-якої складності. Усі побажання замовника можуть бути прийняті та якісно реалізовані на більшості доступних матеріалів, ходові серед яких - пластик та ПВХ. Друк на ПВХ та пластиці широко використовується в багатьох сферах, особливо у зовнішній рекламі та інтер'єрі. Завдяки таким технологіям друк на пластиці дозволяє реалізовувати ще більше креативу в оформленні інтер'єру, сувенірної продукції та зовнішньої реклами.

Переваги УФ-друку

Стійкість – одна з головних переваг УФ-друку. Технологія заснована на створення тоненької плівки з фарби на поверхні виробу. На перший погляд здається, такий малюнок легко пошкодити, але це не так. Спеціальне чорнило полімеризуються під впливом УФ-ламп, і цей процес необоротний. Ні вода, ні більшість хімічних засобів не змиють зображення, нанесене по усім правилам.

Різноманітність матеріалів також відноситься до сильних сторін технології. Предмети, на які наноситься зображення, не вбирають фарбу. Завдяки цьому стає можливим використати практично будь-які основи. Малюнок чудово тримається на пластиці, склі, шкірі, дереві та ін. УФ-друк буде доречним, якщо тираж продукції потрібно отримати терміново, а ще краще - вчора. УФ-чорнило миттєво закріплюється і висихає, а при підготовці до друку їх не розбавляють розчинником (праймером). І приємне доповнення: УФ-чорнила не пахнуть після нанесення, тому від свіжої партії ручок по всьому офісу чи квартирі не буде розноситися запах хімічних фарб.

Особливості УФ-друку

Для застосування УФ-друку необхідна по можливості максимально пряма поверхня із перепадами до 2 мм. Малюнок, нанесений за цією технологією, не зберігає фактуру виробу. Якщо нанести на глянцеву кришку ноутбука матовий логотип компанії, то малюнок буде надто сильно виділятися і виглядати чужорідним. Різкий перехід кидається в очі, тому пам'ятайте про потребу використовувати єдину фактуру. Зберегти її допомагає лакування.

Якщо покрити лаком глянсову поверхню з матовим малюнком (і навпаки), то результат виглядатиме гармонійно. Також лакування робиться для додаткового захисту від механічних ушкоджень. Більшість недоліків УФ-друку створюють проблеми тільки співробітникам друкарні, а не замовникам. Доводиться враховувати рясне виділення озону під час роботи УФ-ламп, постійно закуповувати нові лампи замість вигорілих і стежити, щоб обладнання та тираж не перегрілися - лампи сильно розжарюються.

Якщо Ви плануєте замовити широкоформатний УФ-друк у Харкові - «Рекламне Ательє» виконає ваше замовлення швидко та сумлінно. Ми друкуємо на будь-яких видах пластику та ПВХ, використовуємо якісні матеріали, які відповідають усім сучасним стандартам зовнішньої реклами. Тому надруковані у нас вироби зберігаються довго і передають соковитість фарб протягом усього експлуатаційного терміну служби.

Ми працюємо: ПН-ПТ з 9-00 до 18-00, СБ-ВС - вихідний

Телефонуйте нам за номерами: +38 (057) 757-49-15, +38 (068) 222-05-14, +38 (066) 807-07-68

УФ друк на планшетних та рулонних носіях

Характеристики принтера Oce Arizona 250 GT

Інноваційні показники якості друку, продуктивності та гнучкості у сумі з технологією VariaDot™ знайшли своє втілення у нашому гібридному принтер Oce Arizona 250 GT. Oce, всесвітній лідер цифрових рішень друку випустив нове покоління принтера Oce Arizona 250GT. УФ-отверждаеме чорнило та технологія Oce VariaDot дозволяють наблизитися до фотографічної якості друку на планшетних та рулонних носіях.

Технічні характеристики принтера Arizona 250 GT наступні: палітра кольорів - CMYK, UV – чорнило, розмір планшетного носія, м: 1.25 x 2.5, товщина 48 мм. Опціональний рулонний модуль (roll-to-roll) дозволяє друкувати на носіях завширшки до 2.2 м (87"). Продуктивність досягає 16 м 2/год.

Нова технологія Oce VariaDot - це продовження п'єзоструменевої технології друку, вона дозволяє варіювати розміром чорнильної краплі в діапазоні 6-42 пкл, завдяки чому ми можемо отримати чітке зображення, плавність градієнтів та напівтонів. Виразно можна прочитати текст розміром 6 pt., а великий обсяг краплі дозволяє отримати суцільний колір заливки. Роздільна здатність 1440 dpi і вище. Якість друку 4-х кольоровим принтером Arizona 250 GT перевищує якість відбитків, отриманих на застарілих 6-ти кольорових принтерах із фіксованим розміром краплі. Змінний обсяг краплі дозволяє економити до 35% чорнила, порівняно із застарілими технологіями друку.

Як вже було помічено, принтер Arizona 250 GT дозволяє друкувати на жорстких та рулонні носії. На відміну від інших планшетних принтерів для оптимізації продуктивності, Arizona 250 GT здійснює друк уздовж довгої сторони носія – чим менше число проходів, то вище усереднена продуктивність. Іншою перевагою принтера Arizona 250 GT є те, що він може друкувати на носіях із нерівною поверхнею, наприклад на дереві.

Серед рулонних матеріалів, які застосовуються для друку на новому принтері, можна виділити наступні: вініл, самоклеючий вініл, полотно, папір (blue backed paper). Заміна планшета на рулонний носій відбувається легко та не вимагає додаткових налаштувань. Чорнила поставляються у ємностях по 2 літри. Система швидкої заміни та індикації чорнил значно заощаджує час роботи оператора. А система регулювання температури чорнила дозволяє досягти оптимальних режимів друку. Новий принтер Arizona 250 GT – це ідеальне рішення для виробництва. широкого ряду дисплейної графіки. Також можливий друк на меблях, скловиробах та іншіх рельєфних об'єктах.

Принтер Arizona 250 GT на шоу SGIA отримав нагороду Digital Printing & Imaging Association (DPI) Vision Award, яка присуджується продуктам, які мають найкращі шанси вплинути на промисловість цифрового друку. Присудження нагороди ґрунтується на значущості для ринку, потенційному впливі продукту на галузь та очікувану оцінку кінцевими користувачами.

Спецификация принтера Oce Arizona® 250 GT:

Технологія: П'єзоелектричний струменевий друк з використанням технології динамічної зміни обсягу краплі чорнила Oce VariaDot™; дві друковані голівки за кожен колір.
Роздільна здатність: Розмір краплі чорнила 6 – 42 піколітри. Чим менше обсяг краплі, тим більше чітке зображення та більш плавні переходи між півтонами. Здатність принтера збільшувати обсяг краплі потрібна під час друку суцільним кольором (заливки). В результаті отримуємо видиму роздільну здатність 1400 dpi і вище. Текст розміром 6 pt. легко читається.
Швидкість друку: Продуктивний режим (Production Mode) – 16 м2 (172 кв. футів) за годину.
Якісний режим (Quality Mode) – 12 м2 (129 кв. футів) на годину.
Чорнила: Затверділі ультрафіолетом; CMYK, 2-літрові ємності.
Формат: Планшетний принтер з опцією рулонної подачі.
Область друку на планшеті: 1.25 м (ширина) x 2.5 м (довжина) x 48 мм (товщина) або 49.2” x 98.4” x 1.89”
Розмір планшету (жорсткого матеріалу): Друк без полів: 1.26 м (ширина) x 2.51 м (довжина) або 49.5” x 98.5”
Ширина рулонного носія: 2.2 м / 86.6”
Ширина друку на рулонному носії: 2.19 м / 86.2”
Користувальницький інтерфейс: LCD монітор з мишкою на подіумі користувача.
Обробка зображення: ONYX® версії 7.0.3 або вище.
Мережевий інтерфейс: 100Base-T
Енергоживлення: 50 Гц, 200 - 240 В, одна фаза змінного струму, 16A
60 Гц, 208 - 240 В, одна фаза змінного струму, 16A
Температура повітря: 18°-30°С / 65°-86°F
Габарити: 4.1 м (ширина) x 2.0 м (довжина) / 161.4” x 78.7”
Маса: 550 кг / 1212.5 фунтів.

Виробництво сувенірної продукції

Цифровий друк на пластиці, дереві, банері, плівці, папері

Ультрафіолетовий друк високої якості у Харкові

Пропонуємо у Харкові недорогий, але високоефективний спосіб друку на габаритному плакаті, плівці або банері, якими можна прикрасити інтер'єр, фасад будівлі та будь-яку рекламну вивіску.

Вам потрібний якісний друк, але Ви не знаєте до кого звернутися?

Дзвоніть нам по телефонах у Харкові:

+38 (057) 757-49-15
+38 (098) 844-62-24
+38 (050) 667-40-96

Наші контакти:

«Рекламне Ательє»

Україна, м. Харків

Район Південного Вокзалу

пров. Верхівський, будинок 17

Наші телефони:
+38 (057) 757-49-15 (офіс)
+38 (057) 757-49-07 (бухгалтерія)
+38 (098) 844-62-24
+38 (050) 667-40-96 (менеджери)


E-mail:
reklama7574915@gmail.com

Сайти:
http://sign4you.net
http://lazera.net


Режим роботи:
Понеділок - п'ятниця: 10.00 - 18.00
Субота - Неділя: Вихідний