Інтер'єрний друк на полотні.
Надрукувати постер, картину.

Друк на полотні - дуже популярна послуга в галузі дизайну інтер'єру та сфери подарунків. Друк на полотні виходить настільки реалістичним, що їх буває важко відрізнити від реальних картин. Наше полотно - це таке спеційне фактурне полотно, що імітує справжнє художнє полотно. Неймовірний візуальний ефект від друку на полотні надає приміщенню затишку та гармонію, додає яскравих фарб. Незважаючи на те що картини не поступаються за якістю та візуальним сприйняттям справжнім репродукціям, вартість у десятки разів, а то й сотні разів нижча.

Для виробництва сучасних шедеврів використовуються натуральні та поліестерові. полотна. Для нанесення зображення на матеріал застосовуються спеціальні УФ чорнила. Саме вони дають потрібні насичені кольори та відтінки, стійкі до вицвітання. Картини, надруковані за цією технологією будуть радувати вас не один десяток років. Такі полотна будуть ідеальними у подарунок, для оформлення салонів краси, офісів, ресторанів, барів та кафе, виставкових залів.

Ви можете вибрати будь-яке зображення і надрукувати його на полотні.

Зразки наших картин в інтер'єрі:Категорії зображень:

Абстракція - AbstractionТварини - AnimalsАнімація - AnimationКомахи - AntsАрхітектура - ArchitectureМистецтво - ArtАвтомобілі - CarsМісто - CityФантастика - FantasyКвіти - FlowersФрукти - FruitsСади - GardensПрирода - NatureПалаці - PalacesЛюди - PeopleФото - PhotoМоре - SeaКосмос - SpaceЧай - TeaРечі - Things