Широкоформатний повнокольоровий друк

Наше друкарське обладнання:

Oce Arizona 250 GT
Infiniti Fenix FY-3206 s
Infiniti 3360 ec
Mimaki JV3-160 sp
Mimaki JV5-160 s
Flora 3208 p

Наша компанія «Рекламне Ательє» багато років займає лідируючі позиції серед друкарських компаній у місті Харків. Наші фахівці запропонують Вам найбільше підходящий варіант для створення реклами, деталей інтер'єру або оформлення за допомогою широкоформатного друку, а також післядрукарської обробки. Ви можете бути впевнені, що всі необхідні роботи будуть виконані точно в строк та в найкращій якості. Наші досвідчені дизайнери допоможуть вам підібрати найкраще рішення для втілення ваших ідей у реальність. А наявність найсучаснішого обладнання, за яким працюють відповідальні професіонали своєї справи, забезпечить якісне та своєчасне виконання Вашого замовлення.

Широкоформатний друк використовують як для створення плакатів та стендів, які знаходяться в безпосередній близькості від споживача, так і оформлення великих рекламних об'єктів, які мають сприйматися з великої відстані. На сьогоднішній день широкоформатний друк застосовується практично скрізь, де потрібно привернути увагу потенційного покупця здалеку. Зокрема, вона застосовується при оформленні вітрин, брендуванні транспорту, створенні вивісок, дахових установок, перетяжок, щитів, брандмауерів, а також на поверхні тентових конструкцій.

У нашому парку широкоформатних принтерів налічується шість машин, а саме:


Oce Arizona 250 GT


Oce Arizona 250 GT

Arizona 250 GT – широкоформатний планшетний УФ-плоттер, що є оптимальне рішення у сфері візуальних комунікацій. Модель відрізняється високою якістю друку, близьким до фотоякості завдяки високій роздільній здатності та технології змінного обсягу краплі.

Плоттер Arizona 250 GT може бути модернізований до рівня моделі Arizona 350 GT, що дає можливість підвищити швидкодію та обладнати пристрій опціональною системою друку білим чорнилом (що особливо затребуване при роботі з прозорими та кольоровими основами). Для досягнення максимальної зручності та універсальності плотер опціонально комплектується модулем для друку на рулонних матеріалах.

Технологія змінного обсягу краплі (Oce VariaDot Imaging), запроваджена в Arizona 250 GT, дозволяє досягти більш гладкої і рівної поверхні зображення, ніж у у разі шестиколірного друку з фіксованим об'ємом краплі. Режим із використанням крапель 6 пл орієнтований на друк дуже «чистих» зображень з плавними градієнтними переходами; режим з об'ємом краплі до 42 пл - на друк монохромних зображення високої колірної щільності.

На плотері Arizona 250 GT можна друкувати на банерних тканинах, вінілових плівках, паперу Blue-back для щитової реклами; цей пристрій - раціональний засіб для виведення економічної багатотиражної зовнішньої графіки. Для друку можуть використовуватися також текстиль, плівки для внутрішнього підсвічування BackLit, а також жорсткі носії загальною товщиною до 48 мм (зокрема елементи пакувальних виробів, заготовки неправильної форми, нестандартної нарізки, шорсткою поверхнею (дерево), важкі матеріали (скло)).

Arizona 250 GT рекомендується переважно для виробництв з невеликим та середнім обсягами друкованих робіт у сфері зовнішньої реклами, торгового та виставкового оформлення, інтер'єрного дизайну та фотографії.

Особливості Oce Arizona 250 GT:

• Продуктивність: 16 м²/год (продуктивний режим), 12 м²/год (якісний режим).
• Можливість друку без полів, «край у край».
• Висока якість друку у режимі CMYK; економія чорнила до 50% порівняно з шестиколірною друкованою системою.
• Мінімальна видимість растру, плавність тонових переходів, глибина та яскравість кольорів, чіткість тонких та дрібних елементів зображення (добра читаність шрифту заввишки 6 пунктів) завдяки технології змінного об'єму краплі Oce VariaDot.
• УФ-чорнила не містять шкідливих летких органічних сполук, у заводських ємностях тривалий час перебувають у стабільному рідкому стані та миттєво затверджуються під дією УФ-випромінювання в процесі друку (немає необхідності в витримці надрукованого виробу перед наступними операціями з ним).
• Наявність вбудованої системи дегазації чорнила для забезпечення стабільного якості друку.
• Для роботи плотера не потрібні ніякі зовнішні компресори, що дозволяє скоротити енерговитрати та підвищити рентабельність.
• Для безпечної експлуатації пристрою достатньо звичайної системи вентиляції.
• Одинаковий рівень якості друку незалежно від вибраного носія (жорсткого) листового чи рулонного).
• Висока стійкість відбитків до зовнішніх впливів.
• Система рулонної подачі (для носіїв шириною до 2,2 м) – опція.
• Швидкий перехід із планшетного режиму друку на рулонний.
• Швидка заміна відпрацьованих чорнильних ємностей.
• Щоб уникнути проблем, пов'язаних із накопиченням статичного заряду на деталях обладнання або поверхнях синтетичних носіїв для друку, плотер може бути додатково оснащений системою нейтралізації статичної електрики.
• В комплект входить LCD-монітор на рухомій підставці та мишка; інтуїтивний графічний інтерфейс користувача.
• Робочий стіл великого формату; вакуумна система для надійної фіксації матеріалу.
• Можливість збереження файлів для повторного друку.
• Плоттер сумісний із програмним забезпеченням ONIX Graphics та оптимізований для роботи з ONYX ProductionHouse Oce Edition V7.1 або наступною версією.
• Висока надійність, простота експлуатації та обслуговування пристрою.

Вгору сторінки ↑


Infiniti Fenix FY-3206 s


Infiniti Fenix FY-3206 s

Принтер FY-3206S обладнаний шістьма новими п'єзоелектричними головками Seiko японського виробництва. Кожна головка має 510 сопел, що дозволяє отримувати високоякісні відбитки з роздільною здатністю до 720dpi. Обслуговування друкованих головок стало набагато простіше завдяки системі автоочищення. Удосконалена система подачі чорнила гарантує стабільну безперервну подачу чорнила і, внаслідок цього, рівномірний друк. Передача даних здійснюється за допомогою оптоволокна, що дозволяє повністю уникнути електромагнітних шумів та збільшити швидкість та надійність передачі даних.

Друкуючі голови Seiko мають ширину друкувальної головки 71,8 мм (максимальна ширина). Ця ширина досягається за рахунок того, що всі дюзи розташовані в ряд, що дає велику зону покриття чорнилом за один прохід. Система переміщення каретки зроблена новим особливим способом, який дозволяє повністю виключити коливання каретки під час руху. Відсутність коливань та більш висока точність переміщення дозволяє друкувати якісні відбитки та позбавиться такого нюансу, як «шум» під час пересування каретки.

Принтер забезпечений вакуумним столом, а також є спеціальні притискні планки, що запобігають блоку друкуючих голів від нерівних і загнутих країв матеріалу. Пристрій розмотування та підмотування матеріалу діє в декількох режимах: годинної та проти годинникової стрілки (друк підкручується всередину зображенням, або зображенням назовні). Вбудована система з двох регульованих нагрівачів (Rear, Front) із температурою нагрівання до 100С. Область пост-нагріву кілька збільшена, що дозволяє сушити відбитки з темною заливкою, що друкуються при високій швидкості.

Вгору сторінки ↑


Infiniti 3360 ec


Infiniti 3360 ec

Основні галузі застосування широкоформатного друку:

Виготовлення зображень для всіх видів конструкцій зовнішньої реклами:
Магістральні щити (щити 3х6, 3х12), суперсайти, суперборди, арки, брандмауери, оформлення будівельних риштувань, оформлення фасадів будівель, призмавіжн (призматрон, ультравіжн, призмаборд). Сіті-формат та пілар, скролери, панель-кронштейни, вуличні розтяжки, перетяжки, плакати для оформлення вітрин, вікон, вітражів; оформлення виставкових стендів та інтер'єрів приміщень, друк для оформлення місць продажу. Друк для світлових коробів, друк для реклами на транспорті, друк для реклами в метро, підлогова графіка, ТБ та театральні декорації, та багато іншого.

Технічні характеристики:

Друкарські головки: Spectra-Nova 256 – 4 шт;
Технологія друку: струминна п'єзоелектрична 4 фарби (CMYK);
Ширина поля друку 3,2;
Максимальна довжина друку: не обмежена;
Максимальний формат плакатів: не обмежений (при використанні шовної технології);
Швидкість друку: до 45 кв.м/год;
Барвники: пігментні сольвентні барвники, стійкість до ультрафіолетового впливу до 3 років;
Максимальна ширина матеріалу: 3,2 м;
П'єзоелектричні друкуючі головки дозволяють відтворювати фотореалістичні зображення та чіткий текст із роздільною здатністю 360-720 dpi (друкуючі голови Spectra-Nova 256, США).

Основні матеріали для друку:

- Банерна тканина для друку плакатів із зовнішнім підсвічуванням - Frontit
- Банерна тканина для друку плакатів з внутрішнім підсвічуванням - Backlit
- Банерна тканина Blackout
- Сітка для друку на будівельних риштуваннях та для декорацій - Mesh-Net;
- Самоклеюча плівка для друку плакатів із зовнішнім підсвічуванням (матова/глянцева/стандарт/метро/транспорт/прозора);
- Транслюцентна плівка, що самоклеїться для друку плакатів з внутрішнім підсвічуванням;
- Папір плакатний (зовнішнє підсвічування), з синьою підкладкою - BluеBack Poster Paper;
- Папір постерний (внутрішнє підсвічування), білий - Poster Paper (Backlit)

Вгору сторінки ↑


Mimaki JV3-160 sp


Mimaki JV3-160 sp

Cольвентний п'єзоструминний повнокольоровий плотер для зовнішнього та інтер'єрного друку Мimaki JV3-160 SP має максимальну ширину друку 1600 мм, швидкість друку до 30 м.кв./год при 360 dpi, а також різак та автоматичне підмотування з вибором напряму обертання. Як і вся серія плоттерів JV3, що працює на сольвентних чорнилах, Mimaki JV3-160 SP призначений для експлуатації в сфері виробництва зовнішньої реклами - білбордів, перетяжок, банерів, афіш та транспортної графіки.

Друкувальна система нового покоління, що впроваджується на всіх сольвентних плоттерах Mimaki, складається з чотирьох блоків п'єзоелектричних головок, розташованих у один ряд і забезпечує максимальну роздільну здатність 1440 dpi і має можливість друку у 4-х або 6-ти кольорових режимах. Розмір точки, що змінюється, дозволяє отримувати зображення високої якості при низькій роздільній здатності та фотореалістичне зображення з високою роздільною здатністю.

Технічні характеристики

Головка:
- Принцип: П'єзоелектрична
- Рег. висоти: від 2 мм до 3 мм
- Кількість сопел: 360 на колір (CMYKx2); 180 на колір (CMYK+2color)
- Максимальна ширина друку: 1600 мм. Функції друку:
- Роздільна здатність: 360, 540, 720, 1440 dpi - змінюваний розмір краплі
- Режими: Одно-/двонаправлений друк, 1/2/3/4/6/8/12/16/32 проходів
- швидкість: до 30 м/год при 360 dpi

Чорнило:
- Кольори: CMYKx2 або CMYK+2
- Тип: Жорсткі солвентні
- Система подачі: Власна

Матеріал:
- Ширина Max.: 1620 мм
- Ширина Min.: 210 мм
- Лицьова частина: Зовні
- Діаметр: Максимум 180 мм
- Маса: Не більше 25 кг

Інтерфейс: IEEE 1394 (FireWire), IEEE 1284 (Centronics)
Мови: MRL-2 (версія зі змінною краплею) V.2Mimaki сумісний з ESC/P
Розміри: 2710х750х1300 мм
Вага: 170 кг

Вгору сторінки ↑


Mimaki JV5-160s


Mimaki JV5-160s

Mimaki JV5-160 надшвидкісних та високоякісних широкоформатний сольвентний струменевий принтер. Має високу швидкість до 40 кв.м/год і високоякісним режимом друку 540×1080 dpi (максимальна роздільна здатність — 1440×1440 dpi).

Покоління принтерів JV5 забезпечує високу швидкість і роздільну здатність за рахунок збільшеної кількості сопел (у нових друкуючих голівках у 4 рази більше сопел, ніж у головках, які у принтерах JV3). На додаток у друкуючих головок нова конфігурація - 4 головки в ряд, розташовані в шаховому порядку.
Моделі принтерів JV5 обладнані новими автоматичними функціями:

- Автоматичне лазерне виявлення виходу з ладу сопла
- Автоматичне налагодження висоти головок
- Автоматична заміна картриджа подвійного чорнила
- Автоматичне врівноважування матеріалу

Ці автофункції доповнюють та покращують ефективність оператора та значно підвищують якість та незмінність друкованого процесу. Крім того, у принтерах JV5 можливе використання двох нових видів сольвентних чорнил: чорнила ES3, які мають слабкий запах і чорнило HS, що забезпечує високу стабільність до подряпин та іншим зовнішнім впливам. Інтелектуальна нагрівальна система включає великого розміру пост-нагрів і зовнішню сушку, що дозволяє друкувати на високих швидкостях. Механізм натягу матеріалів дозволяє швидко друкувати з будь-яким типом чорнила. Є можливість автоматичної зміни подвійних чорнильних картриджів, що дозволяє друкувати без зупинок не турбуючись що чорнило закінчиться. У стандартну комплектацію входять передній пристрій відведення випарів та пристрій автоматичної підмотування.

Основні функціональні можливості плоттера Mimaki JV5:

- Висока якість та швидкість друку з використанням нових друкуючих головок розташованих у шаховому порядку. Серія принтерів JV5 оснащена новими друкуючими головками з 1440 соплами (180×8), ширина друку становить 4 дюйми, тобто. 4 однодюймові друкуючі головки розташовані в чотирьох лініях шахового порядку. Швидкість друку досягає 40 кв.м/год при роздільній здатності 540×1080dpi та технології змінного розміру краплі.
- Автоматична функція виявлення неробочих сопел зменшує втрати матеріалу і чорнил, а також дозволяє вибирати чи продовжувати друк далі чи повторно чистити друкуючі голівки з неробочими соплами.
- Виявлення товщини матеріалу автоматично пристосовано до точного визначення зазначеного проміжку висоти головок, який забезпечує кращу якість друку при використанні матеріалів різної товщини.
- Розроблений пристрій, що кодує, дозволяє подавати матеріал рівномірно без перекосів і коливань, не дивлячись на вагу рулонів, що в свою чергу призводить до отримання високоякісних плакатів.
- Використання двох типів сольвентного чорнила для різних застосувань. Чорнило ES3 — Немає необхідності використовувати вентиляцію через слабкий запах. Чорнило HS — Висока стійкість до механічного впливу та висока щільність чорнила, що робить їх особливо пристосованими для зовнішнього використання.
- Автоматична заміна 2 картриджів у наборі та максимальна місткість 1,76 л чорнила на колір дозволяє плоттеру Mimaki JV5 забезпечувати виробляти довгий послідовний друк без занепокоєння про вичерпування чорнила.
- Пост-нагрів великого розміру на додаток до перед-нагріву та нагрівання друку забезпечує послідовні, високоякісні друковані плакати на вінілових матеріалах та забезпечує адекватне висихання для пристроїв намотування матеріалів.
- Зовнішнє сушіння (опціонально) дозволяє змотувати матеріали навіть зі зниженим висиханням.

Особливості:

- Друкуючі головки: 4 п'єзоелектричні головки
- Роздільна здатність друку: 540, 720, 1440 dpi
- Режими друку:
   720×540 dpi дво- та односпрямований друк
   540×900 dpi дво- та односпрямований друк
   540 або 720×720 dpi дво- та односпрямований друк
   540 або 720×1080 dpi дво- та односпрямований друк
   720×1440 dpi дво- та односпрямований друк
- Чорнило: Кольори: С, М, Y, K, Lc, Lm
- Місткість картриджів: 6-ти кольоровий друк - 880 мл на колір; 4-х кольоровий друк 1760 мл на колір
- Підмотково-натяжний пристрій: У стандартній поставці
- Перевірка сопел: Лазерна перевірка сопел друкувальної головки
- Максимальна ширина друку: 1620 мм.
- Швидкість друку: до 40 м²/година
- Функція різання: Ні
- Роздільна здатність друку (макс): 1440x1440 dpi
- Тип чорнила: сольвент
- Технологія друку: П'єзоелектрична
- Кількість кольорів: 6

Вгору сторінки ↑


Flora 3208 p


Flora 3208 p

Широкоформатний струменевий плотер нового покоління - Flora LJ 3208P на друкуючих головках Spectra Polaris PQ-512/45. Крім покращення роздільної здатністі друку до 1200 dpi, була суттєво збільшена швидкість. Має можливість друку на двох рулонах одночасно. Надійність, функціональність, сучасний дизайн роблять плотери Flora LJ 3208P дуже привабливими. Flora LJ 3208P - це флагман модельного ряду Flora.

Друкувальна головка Spectra Polaris - PQ 512 45 pl. Ця головка поєднує у собі неперевершену швидкість друку, інтер'єрну якість та легендарну надійність друкованих голівок Spectra. Роздільна здатність: до 800 x 1200. Ширина друкованого поля: 3200 мм.

Швидкість друку:
2 проходи - 120 кв.м/година
3 проходи - 75 кв.м/година
4 проходи - 55 кв.м/година
6 проходів – 35 кв.м/год.

Підтримувані програми RIP: Photoprint 5 Flora Edition. Спосіб передачі даних: USB. Чорнила: Сольвентні. Колірна модель: 4 (CMYK)

Система, що нагріває: підігрів зони друку, підігрів матеріалу до і після друку; підігрів чорнила; дворівневе керування зонами підігріву; 2 ряди вентиляторів для сушіння матеріалу після друку.
Формат файлу: TIFF, BMP, Jpeg, PSD, EPS, PS, Bitmap, Postscript3, PDF, etc.
Параметри електромережі: 50Hz/60Hz, 220V(±10%)>20A.

Система намотування матеріалу: Автоматична та ручним керуванням.
Вага: 700 кг

Додаткові можливості:

- Обважнена станина - дозволяє використовувати матеріал вагою до 100 кг та зменшує вібрацію при пересуванні каретки;
- Система датчиків та автоматичне регулювання подачі матеріалу - дозволяє подавати матеріал стабільно та рівномірно, виключаючи можливість перекосу матеріалу;
- Регулювання рівня висоти дозволяє адаптувати друкарську каретку до різної товщина носія;
- Висока швидкість та якість друку досягається за рахунок використання друкуючих головок Spectra Polaris;
- Вакуумний притиск матеріалу дозволяє уникнути появи складок та хвиль на матеріалі у зоні друку;
- Всі основні робочі процеси принтера автоматизовані та управляються з комп'ютера;
- Можливість друку на кількох рулонах одночасно.

Вгору сторінки ↑