Лазерне різання, гравіювання та фрезерування

Ми пропонуємо лазерне різання та гравіювання неметалічних матеріалів середньої щільності на лазерно-гравіювальному верстаті PN-1480 з робочою поверхнею 1400х800 мм. До використовуваних матеріалів відносяться: акрил, полістирол, скло, ПВХ, композитні матеріали (Dibond, Aluprom), МДФ, дерево, шкіра, картон, щільні тканини. Формати файлів, що використовуються для роботи: *.BMP, *.GIF, *.JPEG, *.PCX, *.TGA, *.TIFF, *.AI, *.CDR, *.DWG, *.DFX.

Лазерный гравер PN 1480Лазерне гравіювання – це метод нанесення зображень за рахунок видалення матеріалу з поверхні предмета. Тобто гравірування створює на матеріалі певний рельєф, глибину прорізання рельєфу можна встановлювати. Крім того, лазерне гравіювання дозволяє змінювати колір матеріалу, що також знаходить відбиток у формуванні малюнка.

Лазерне гравіювання виконується на спеціальному верстаті - лазерному гравері, і потрібна у випадку, якщо вам потрібно нанести напис або зображення на виріб і при цьому не заподіяти виробу шкоди. Сучасний та популярний метод нанесення зображень на різні предмети: бейджі, номерки, шильди, нагородні дошки та інше. Унікальність, за якою гравіювання вигідно відрізняється від інших методів нанесення, полягає в тому, що нанесене зображення є частиною самого виробу, а не шаром фарби або чогось іншого, тому гравіювання дозволяє створювати на виробі написи і малюнки, що не стеруть.

Лазерне гравіювання - це високотехнологічний і один з найпрогресивніших способів нанесення зображення або текстів на поверхню різних матеріалів. Цей метод нанесення зображення виконується за допомогою лазера та характеризується високою стійкістю до стирання та можливістю нанесення найскладніших малюнків на поверхні практично будь-якої форми. Лазерне гравіювання на склі, фірмових сувенірах, подарунках партнерам чи клієнтам, на офісних приладдя не тільки зробить кожен предмет особливим, а й стане довговічною рекламою, яка постійно потраплятиме на очі.

За допомогою лазерного гравіювання на поверхню вибраного матеріалу можна наносити будь-які зображення. Для цього не потрібна попередня розмітка контуру. Процес нанесення зображення відбувається за допомогою точно сфокусованого лазерного променя регульованої потужності, робота якого полягає у розплавленні та видаленні з оброблюваної поверхні тонкого шару матеріалу. В результаті виходить зображення з рельєфною поверхнею високої точності та чистоти ліній різання. Лазерне гравіювання променем невеликої потужності дозволяє змінити колір або структуру поверхні, отримуючи плоске художнє зображення.

Акрил на сьогоднішній день досить ергономічний та сучасний матеріал. Крім того, що він недорогий, підставки, цінники, менюшниці з акрилу допоможуть вигідно продемонструвати товар, суттєво заощадивши простір. Адже ми як ніхто інший знаємо, наскільки дорого зараз обходиться кожен сантиметр рекламні площі. Використання новітніх технологій та сучасного обладнання дає підставу вважати нашу продукцію якісною, надійною та актуальною. І ще один великий плюс – невисокі, доступні ціни на нашу продукцію.

Наше підприємство пропонує послуги з фрезерування (фрезеровці) різних матеріалів, гравіюванню, розкрою та різанню будь-якої складності, обробці деталей. Процес здійснюється на сучасному фрезерно-гравіювальному верстаті KINGCUT X-25 з числовим програмним керуванням (ЧПУ). Такі верстати зарекомендували себе з кращого боку більш як у сорока країнах світу. Фрезерне різання на такому верстаті відрізняється від інших видів обробки високою швидкістю та точністю, а також можливістю працювати з найскладнішими деталями та зразками з різних матеріалів.

Фрезерний верстат Creation KINGCUT X-25

Виконання фрезерних робіт знаходиться в межах робочої області верстата:
2500 x 1250 мм у площині та 110 мм у висоті обробки.

Ми виконуємо наступні гравірувально-фрезерувальні роботи у Харкові:
- фрезерування дерева, пластику та ін;
- гравірування (гравіровка) неметалічних матеріалів;
- різання матеріалів (наприклад, різання пластику, акрилу або ПВХ);
- порізка та розкрий цілого листа.

Вироби із пластику
Підставки та цінники з акрилу

Акрил – це дуже універсальний матеріал, що дозволяє створювати легкі та практичні підставки під будь-яку продукцію. Придбати або замовити пластикові підставки у місті Харків ви можете у компанії «Рекламне Ательє» в будь-який зручний для Вас час. Ми готові Вам запропонувати: штендери, світлові та неонові вивіски, рекламні та виставкові стенди, меню-холдери, тримачі ярликів, цінники, офісні таблички, недорогі пластикові підставки та іншу рекламну продукцію.


Підставки під канцтовари Підставки під канцтовари

Підставки під олівці та ручки - хороший засіб демонстрації продукції на презентації, виставка, в магазині. Щоб гарно розмістити ручки потрібна якась конструкція, яка дозволить зберігатися певній кількості ручок і дозволить без перешкод їх брати зацікавленій людині. Саме такі красиві, зручні та надійні підставки для акрилових канцтоварів наша фірма «Рекламне Ательє» рада запропонувати Вам!

Підставки під косметику та біжутерію Підставки під косметику та біжутерію

Наші підставки дуже компактні та місткі, вони не займають багато місця, а навпаки, допоможуть заощадити додаткове місце на Ваших вітринах. А у невеликих приміщеннях підставки допоможуть візуально розширити простір. На вітрині підставки можна використовувати різними способами. Підставки під косметику та парфумерію універсальні та підходять для викладки різноманітних промислових товарів.

Підставки під мобільні телефони Підставки під мобільні телефони

Підставки для мобільних телефонів можуть використовуватися не тільки у вітринах магазинів стільникового зв'язку (в даному випадку вони просто полегшують покупцям огляд необхідної моделі), але й у офісах. Підставки під стільникові телефони із пластику, акрилу, оргскла прозорі, зливаються з навколишнім оточенням, не відволікаючи від роботи. Крім того, деякі моделі підставок для мобільних телефонів мають вже вбудовані в конструкцію цінники, що полегшує процес оформлення вітрини.

Підставки під поліграфію Підставки під поліграфію

Підставки для розміщення друкованої продукції бувають різних типів та розмірів. Розрізняють настінні, настільні, одно- або двосторонні, горизонтальні та вертикальні варіанти таких конструкцій. В основному всі вони призначені для розміщення каталогів, флаєрів, буклетів чи прайс-листів. Настільна версія таких утримувачів використовується в офісах на столах менеджерів або під час різних презентацій. Підставки для друкованої продукції з накладними кишенями різних розмірів дозволяють розміщувати в них одразу кілька типів друкованої продукції різного формату.

Підставки для посуду Підставки для посуду

Гарно виставлений товар – чудовий спосіб залучення потенційних покупців. Для презентації чайних та кавових сервізів, тарілок, чашок та інших їдальних предметів використовуються підставки під посуд. Вони встановлюються у вітринах магазинів та привертають до себе погляди, викликаючи інтерес до представленої продукції.

Цінникоутримувачі Цінникоутримувачі

Цінникоутримувачі разом із цінниками стали також невід'ємним атрибутом будь-якого магазину. Тому нарівні з іншими виробами для торгівлі з оргскла ми пропонуємо і тримачі для цінників. За бажання ми можемо нанести на пластикові цінники логотип вашої фірми або іншу інформацію.

Де б Ви не знаходилися - вдома, в офісі, в автомобілі, в магазині – акрилова підставка стане незамінним помічником. На акціях, розіграшах лотерей, презентаціях, виставках незмінно застосовуються продукцію з оргскла, лототрони. Для роздачі брошур, проспектів та програм існують настільні підставки для поліграфії та канцтоварів.

Більш детально про лазерне гравіювання, гнуті підставки з акрилу та лазерні технології. дивіться на спеціалізованому сайті нашої компанії «Рекламне Ательє»: www.lazera.net