РУС
Ультрафіолетовий інтер'єрний друк

Ультрафіолетовий інтер'єрний друк

Якісний УФ-друк та цифровий широкоформатний друк є основними напрямками діяльності нашої рекламно-виробничої фірми «Рекламне Ательє». В умовах активної конкуренції на ринку широкоформатного друку у Харкові нам вдалося домогтися заслуженого визнання завдяки цілеспрямованій політиці щодо забезпеченню найвищої якості повнокольорового широкоформатного друку, що використовується як для оформлювальних завдань, банерів та білбордів, так і для друку інтер'єрної реклами. А сучасне обладнання, яке ми використовуємо у рекламному виробництві, та новітні технології дозволяють нам пропонувати своїм клієнтам найприйнятніші ціни на терміновий інтер'єрний широкоформатний друк Харків.

Уф-друк незамінний та оптимальний в процесі створення рекламних матеріалів: банерів, наклейок, вивісок, плакатів та інших виробів. Цей метод достатньо новий, він був створений у 2000-році, але дуже швидко зарекомендував себе як надійного методу організації рекламного виробництва. Ультрафіолетовий друк наноситься на попередньо підготовлену поверхню. Для задруковування використовуються не тільки паперові носії, а й текстиль, плівки з полімерів, органічне скло, ПВХ, деревина, метал, банерні синтетичні матеріали та багато іншого. Замовити нанесення ультрафіолетового (УФ) друку за цінами нижче, ніж у середньому по харківському регіону ви можете у будь-який зручний для вас час. Ознайомтеся зі зразками робіт у каталозі, зв'яжіться з нами по телефону. Фахівці нашої компанії «Рекламне Ательє» розрахують вартість з огляду на обсяг та терміновість замовлення, всі ваші побажання. Своїм постійним клієнтам ми пропонуємо значні знижки та особливі умови співпраці.

Ми працюємо: ПН-ПТ з 9-00 по 18-00, СБ-ВС - вихідний

Телефонуйте нам за номерами: +38 (057) 757-49-15, +38 (068) 222-05-14, +38 (066) 807-07-68

Широкоформатний повнокольоровий принтер

Широкоформатний повнокольоровий друк

Компанія «Рекламне Ательє» з 2003 року здійснює виготовлення зовнішньої реклами у Харкові. Зовнішня реклама — це один із найбільш зручних способів реклами встановити контакт зі споживачем, та донести до нього конкретну інформацію про товар. Ми маємо власні виробничі потужності в Харкові з виготовлення зовнішньої реклами, що дозволяє не залежати від сторонніх виробників, і завжди пропонуємо клієнтам продукцію за конкурентними цінами.

Виробництво та дизайн зовнішньої реклами, встановлення рекламних конструкцій — це те, що ми робимо щодня. І робимо це із великим задоволенням! Виконана нами зовнішня реклама у Харкові та інших містах України відповідає бажанням та потребам наших клієнтів, про що свідчать усі наші реалізовані проекти: рекламні вивіски, об'ємні букви, постери, банери, лайт-бокси.

Ми пропонуємо також послуги з нанесення зображень за допомогою цифрового широкоформатного повнокольорового друку. Широкоформатний сольвентний друк — це друк високої якості сольвентними та УФ фарбами на рулонних носіях — плівці Oracal, сітці, папері, банері і полотні.

Широкоформатний повнокольоровий друк для зовнішньої реклами Наша діяльність складається з таких напрямків:

• Дизайн, виготовлення та монтаж зовнішньої реклами будь-якої складності у Харкові.
• Широкоформатний повнокольоровий друк високої якості на плівці, банері, сітці, полотні.
• Лазерне різання, фрезерування та гравіювання пластику, оргскла, дерева, МДФ та ДСП.
• Виготовлення гнутих підставок та цінників з пластику, акрилу та полістиролу.
• Оформлення інтер'єрів, виготовлення елементів декору та рекламних конструкцій.

Цифровий друк на пластиці, дереві, банері, плівці, папері

Ультрафіолетовий друк високої якості у Харкові

Пропонуємо у Харкові недорогий, але високоефективний спосіб друку на габаритному плакаті, плівці або банері, якими можна прикрасити інтер'єр, фасад будівлі та будь-яку рекламну вивіску.

Вам потрібний якісний друк, але Ви не знаєте до кого звернутися?

Зателефонуйте нам по телефононах у Харкові:

+38 (057) 757-49-15
+38 (098) 844-62-24
+38 (050) 667-40-96

Наші контакти:

«Рекламне Ательє»

Україна, м. Харків

Район Південного Вокзалу

пров. Верхівський, будинок 17

Наші телефони:
+38 (057) 757-49-15 (офіс)
+38 (057) 757-49-07 (бухгалтерія)
+38 (098) 844-62-24
+38 (050) 667-40-96 (менеджери)


E-mail:
reklama7574915@gmail.com

Сайти:
http://sign4you.net
http://lazera.net


Режим роботи:
Понеділок - п'ятниця: 10.00 - 18.00
Субота - Неділя: Вихідний