Виготовлення зовнішньої реклами у Харкові

«Рекламне Ательє» - зовнішня реклама високої якості!

Рекламне Ательє - реклама для ВасВам потрібна зовнішня реклама магазину чи салонів краси, кафе чи ресторану, торгового або бізнес центру, яка не тільки привертала б увагу, але і при цому збільшувала б потік клієнтів, приносячи прибуток Вашому бізнесу? Виготовлена нами світлова реклама завжди відповідає цим вимогам. І наша команда вже довела свій професіоналізм, виготовивши та змонтувавши десятки сотень рекламних конструкцій від простих вивісок до дахових установок та стел. Свідченням цього є довіра наших постійних клієнтів. У нас є достатня кількість досвіду та різних напрацювань у сфері зовнішньої реклами, у нашому виробництві ми використовуємо тільки високоякісні матеріали та комплектуючі, застосовуємо найсучасніше обладнання та інструменти. Слідування останнім тенденціям і віянням у виробництві зовнішньої реклами дозволяє нам завжди використовувати новітні технології на нашому виробництві. Для будь-якого навіть самого нестандартного замовлення ми можемо запропонувати кілька варіантів його виконання з урахуванням побажань клієнта. Ми завжди ретельно стежимо за якістю своєї роботи, тому наші вироби відрізняються довговічністю, практичністю, акуратністю. Усі рекламні конструкції робляться строго ексклюзивно та індивідуально для кожного замовника. Ми намагаємося знаходити індивідуальний підхід до кожного свого клієнта, та виконуємо замовлення у найкоротші терміни.

Ви завжди можете замовити у нас:

- оформлення вітрин магазинів, кіосків, торгових точок;
- виготовлення об'ємних літер, лайт-боксів та дахових установок;
- зробити рекламну вивіску, обклеїти автомобіль плівкою;
- надрукувати банер, постер, бігборд, повноцвіт, фото на полотні;
- будь-яка нестандартна зовнішня реклама за вашими побажаннями;
- монтаж та встановлення рекламних конструкцій по Україні.Декорування елементів інтер'єруВиготовлення, дизайн зовнішньої реклами, встановлення рекламних конструкцій - це те, що ми робимо щодня. І робимо це із великим задоволенням! У комплекс наших послуг входить дизайнерське, конструкторське та технологічне опрацювання проекту, виготовлення, подальше встановлення та обслуговування зовнішньої реклами. Грамотні консультації наших фахівців допоможуть перетворити Ваші витрати на маркетинг і виробництво у доходи від продажів, що збільшилися. Це буде дійсно ефективна зовнішня реклама, ціни якої легко компенсуються збільшеним прибутком.

Рекламна конструкція – це перший крок розміщення реклами. Металоконструкції – це популярний каркас для створення рекламних стендів, постерів, інформаційних коробів. Ми готові виготовити рекламні конструкції необхідного вам розміру, монтувати на місці. Ми давно працюємо на ринку зовнішньої реклами, тому знаємо як правильно та законно встановити рекламну конструкцію для подальшої експлуатації. Зовнішня реклама різноманітна і використовується для вирішення різних завдань.

Ми робимо весь комплекс робіт з монтажу зовнішньої реклами - встановлення рекламних банерів, брандмауерів, розтяжок, щитів, штендерів, панель-кронштейнів, світлових коробів, вивісок та інших видів зовнішньої реклами, а також демонтажу цих та інших видів зовнішньої реклами. Для здійснення робіт з монтажу та демонтажу зовнішньої реклами потрібна наявність відповідного спеціалістів, досвіду, навичок, обладнання. Виробництво зовнішньої реклами, виготовлення рекламних конструкційМи здійснюємо монтаж будь-якої складності, із застосуванням спеціальної техніки або без неї. Це дозволяє безпечно та швидко проводити роботи з монтажу та демонтаж будь-якої реклами. Вартість монтажу та демонтажу зовнішньої реклами визначається відповідно до складності установки, розмірами та вагою рекламних конструкцій та матеріалів, вартістю кріпильних матеріалів, умовами роботи, віддаленістю об'єкта та термінами, необхідними для монтажних робіт. Деякі помилково вважають, що необхідно витратити дуже багато грошей, щоб вивіска була дійсно красивою та ефектною. У виробничому цеху дуже багато залежить від майстерності та професіоналізму її виробника. Фасад, вхідна група, вивіска - це обличчя будь-якої фірми, будь-якого бізнесу, будь то банк, магазин, ресторан, кафе чи підприємство сфери послуг. Усім нам давно відома стара приказка про те, що "зустрічають по одягу", але у сфері зовнішньої реклами ці слова доречні як ніде!

Згідно з твердженнями фахівців, успіх бізнесу більш ніж на 50% залежить від того, яка вивіска висить біля входу до того чи іншого підприємства. Тому дуже важливо, щоб зовнішня реклама не лише інформувала потенційного клієнта про назву та спеціалізацію того чи іншого підприємства, але й відповідала іміджу та специфіці його діяльності. Брендування вантажних автомобілівУ сучасному світі зовнішньої реклами існує безліч різних технологій та матеріалів. Їхнє грамотне поєднання дозволяє нашим фахівцям знаходити ефективні та оптимальні за ціною та якістю дизайнерські та конструкторські рішення. Ми намагаємося знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта, незалежно від сум, які він готовий витратити на реалізацію того чи іншого проекту. Реклама, виготовлена руками професіоналів, позбавить проблем, пов'язаних з експлуатацією, залучить нових клієнтів, окупить витрати на виготовлення та принесе новий прибуток.

Широкоформатний друк - це найбільш популярний вид продукції, призначений для оформлення інтер'єрів, торгових приміщень, виставок, презентацій, вітрин. Рекламна компанія «Рекламне Ательє» виконує широкоформатний друк на банерної тканини, паперу, сітці, самоклеючій плівці з якістю від 360 до 1200 dpi. Для друку використовуються спеціальні високоякісні фарби, що гарантують стійкість до вицвітання понад 3 роки. Застосовувані технології дозволяють створювати плакати та банери 6х3 м для рекламних щитів, двосторонні перетяжки, плакати для лайтпостерів та світлових коробів, а також банери необмежених розмірів для розміщення на стінах будівель (застосовуються спеціальні технології зварювання вінілового полотна).

Виготовлення та встановлення об'ємних літер
Оформлення інтер'єрів клубів, кафе, ресторанів
Брендування автомобілів
Оформлення магазинів та торгових місць

Наше виробництво не обмежується виключно виробництвом та монтажем рекламних конструкцій, оформленням інтер'єрів та друком плакатів. Ми надаємо повний спектр додрукарських та післядрукарських робіт:

- Допрацьовуємо оригінал-макети, що не цілком відповідають нашим вимогам (за домовленістю);
- Зварюємо монтажні кишені на банері;
- Зварюємо плакати будь-якого розміру, для отримання готового цілісного рекламного зображення;
- Ставимо люверси, якщо це потребують особливості монтажу;
- Упаковуємо та доставляємо ваше замовлення за вказаною вами адресою.

Ми пропонуємо конкурентні ціни, системи знижок для рекламних агенцій та постійних клієнтів, найкоротші терміни виконання замовлення – це бонуси, які залучають до співпраці з нами і дозволяють нашим клієнтам звертатися до нас знову та знову

Серед наших замовників можна відзначити такі як: супермаркет "Епіцентр", "Українська Пивна Компанія", мережа супермаркетів "Восторг", компанія "Ахмад", клуб "Компас", клуб "Музей", пивний клуб "Гершир" у місті Харкові, колишні супермаркети електроніки МКС, мережа магазинів "Сири Бурлука", мережа кіосків "Піца Петрович", мережа ресторанів "Якіторія", "Мафія" і "Potato House", супермаркети "Десятка", а також "Ведмежатники", "Будинок Кави", магазин побутової техніки "Техзамовлення", спеціалізований салон комп'ютерної техніки "Спецвузавтоматика" та багато інших.