Широкоформатний сольвентний друк у Харкові

Одним з різновидів широкоформатного друку є сольвентний друк. Його застосовують для створення рекламної продукції, такої як плакати, розтяжки, банери, світлові короби та ін. В основному це ті поверхні, які вимагають не тільки якості зображення, але і його підвищеної стійкості до атмосферних явищ.

Друкувальний пристрій для сольвентного друку – це широкоформатний струменевий принтер. Для точності і високої якості друку він повинен мати хороший протягуючий механізм і можливості налаштування друкувальної головки. Тільки тоді отримане зображення матиме чіткі лінії та відсутність смуг. При великій Завантаження техніки використовують принтери з безперервною подачею чорнила.

Сольвентний друк плоттер Mimaki JV-5
Компанія «Рекламне Ательє» пропонує вам оцінити багаті можливості сучасного цифрового повнокольорового друку. У нашій компанії ви зможете замовити широкоформатний друк, друк на банері та полотні, лазерне фрезерування та різання, яка відповідає найвищим вимогам та стандартам якості. Ми надаємо і солідний вибір додаткових послуг з дизайну та післядрукарської обробці готової продукції.

Студія широкоформатного друку «Рекламне Ательє» - це:

- обладнання останнього покоління;
- витратні матеріали від провідних виробників;
- використання нових технологій;
- багатий досвід наших співробітників.

і головне: увага до кожного замовника та кожного замовлення!

Термін виконання замовлення складає 1-3 робочі дні!
А для рекламних агенцій та постійних клієнтів у нас припасені особливі умови співробітництва та спеціальні ціни.

Потрібно терміново надрукувати повноцвіт?
Сучасні методи роботи з цифровим зображенням та наявність високошвидкісного друкарське обладнання дає нам можливість без втрати чудової якості виконувати замовлення з термінового широкоформатного друку. Телефонуйте!

Гарантія якості
Повнокольоровий широкоформатний друк на сучасному високотехнологічному обладнання - це можливість передати навіть найтонші нюанси кольору! Зображення виходить насиченим, реалістичним і, що не менш важливо – стійким до різних зовнішніх впливів. Ми використовуємо в роботі УФ-принтер Oce Arizona, а також сольвентні принтери та плотери Mimaki, Infiniti та Flora. Великий вибір обладнання дозволяє нам підбирати оптимальний за якістю та вартості спосіб широкоформатного друку у Харкові.

Портфоліо
Оцініть можливості нашої студії широкоформатного друку на прикладі готових робіт - відкрийте наше портфоліо! Стильна та барвиста зовнішня реклама, банери, сіті-лайти, плакати, білборди, фотошпалери, інтер'єрний широкоформатний друк на полотні та друк на пластиці – все це та багато іншого ви знайдете на сторінці «Наші роботи»!

◄  Замовити інтер'єрний друк на полотні. Надрукувати постер, картину

Вимоги до макетів

Формати файлів, за перевагами:

.tiff (без шарів (усі шари злиті), без додаткових альфа-каналів та шляхів, з LZW компресією).
.cdr (CorelDraw до версії 15. Усі шрифти повинні бути перекладені в криві, ефекти відокремлені від об'єктів, растрові об'єкти впроваджені з палітрою CMYK).
.psd (Adobe PhotoShop. Шрифти та ефекти в шарах растровані, альфа-канали повинні бути відсутніми).
.eps (без шляхів - повинен відкриватися в Adobe Photoshop або Adobe Illustrator).
.ai (Палітра CMYK. Усі шрифти повинні бути переведені в криві. Пов'язані з файлом растрові зображення мають бути на панелі CMYK і не повинні містити додаткових альфа-каналів та шляхів. Макет, що містить градієнтні заливки та лінзи, вставлені растрові зображення (мають бути прилінковані) та текстури перекладати в *.tif і додавати окремим файлом).

До макету бажано додавати роздруковане на аркуші зображення, а також додатковий файл у форматі *.jpg для перегляду.


Вимоги до растрових файлів:
- колірна модель CMYK; - усі шари мають бути зведені в єдиний шар – Background, без додаткових альфа-каналів (Channels), шляхів (Paths) та бажано без стиснення (LZV-compression); - Оптимальний обсяг файлу-до 150 Мб; - роздільна здатність растрових зображень (при розмірі 1:1): для друку зображень розміром 6х3 м і більше - 30-40 dpi; для друку зображень сіті-формат (1,2х1,8м) – 75-150 dpi.

Вимоги до векторних файлів:
- колірна модель CMYK; - всі шрифтові об'єкти мають бути переведені у криві; - всі елементи макета повинні знаходитися тільки ВСЕРЕДИНІ області вашого макета; - всі контури (обведення) товщиною понад 2 мм необхідно перевести (конвертувати) в об'єкти (особливо у шрифтах); - якщо надаєте макет 1:10, то простежте, щоб у контурах (обведеннях) була встановлена опція – Scale with image (Маштабувати із зображенням); - ефекти у файлах Corel Draw мають бути растровані, так як нерастровані ефекти та тіні можуть призвести до некоректного друку та спотворення зображення.

Важливо:
- якщо в макеті підвищені вимоги до окремих (індексованих) кольорів, то необхідно вказати колір за Panton Process, а також його відсоткове співвідношення в моделі CMYK; - чорний колір повинен бути складеним (наприклад: C50, M50, Y50, K100), інакше колір вийде темно сірим, а чи не чорним; - якщо по краях файлу є білі (світлі) поля - зробіть обведення чорного кольору в 1 піксель; - уникайте великого масштабування Bitmap-ових вставок у векторних програмах це відбивається якості зображення; - роздільна здатність друку та роздільна здатність самого файлу – різні поняття; - перед тим, як надіслати макет, перевірте його зображення у програмі Photoshop, щоб переконатися у правильному відображенні інформації; - для досягнення високого ступеня збігу за кольором під час друку багатокольорових та складних зображень, рекомендується прикріплювати до макету колірний профіль.

Під час підготовки файлів слід враховувати:
Якщо ви імпортуєте растрові картинки в Corel, то не слід вставляти файли у моделі RGB. Тільки файли з колірною моделлю CMYK. Інакше при експорті Corel сам зробить кольороподіл у модель CMYK з непередбачуваним результатом. Тому перед тим, як поміщати растрову картинку у макет, обробіть її та внесіть зміни до Photoshop. Не використовуйте ефекти прозорості, тіні та інші ефекти у векторних файлах - вони моделюються програмою Corel у колірному просторі RGB і теж будуть некоректно експортуватись.

Надання макетів для повнокольорового широкоформатного друку в растровому формат TIFF є найкращою гарантією від несподіваних змін у файлі в процесі друку. Але виникають труднощі при передачі файлу через Інтернет. Під час підготовки файлу у форматі TIFF необхідно звести всі шари в один шар Background і видалити всі додаткові канали та шляхи, які створювалися в процес роботи над макетом.

Роздільна здатність файлів повинна бути оптимальною. Недостатня роздільна здатність файлу призведе до того, що будуть помітні пікселі при виготовленні рекламних щитів, межі ліній будуть зубчастими. Надмірна роздільна здатність файлів значно збільшить роботу над файлом та його обробку, але якість відбитка при цьому не зміниться. Для великих брандмауерів, які встановлюються на висоті та візуально сприймаються з великої відстані можна знижувати роздільну здатність до 18-20 dpi. Якщо пікселі і видно з близької відстані, то при видаленні на 10-20 метрів вони стають невиразними. Важливою є якість та роздільна здатність вихідних зображень, які ви поміщаєте у ваш макет для виготовлення зовнішньої реклами. Необхідно враховувати, що те зображення, яке ви розглядаєте у форматі А4 не завжди виглядає також у форматі 6х3 м і більше.

Файли повинні відповідати наступним вимогам:
- Усі файли мають бути в колірній моделі – CMYK без впроваджених профілів та каналів.
- Чорний колір - складовий C50, M50, Y50, K100. Сірий колір задається у відсоткових градації від чорного.
- Розмір зображення у файлі повинен відповідати розміру готового відбитка без припусків на обрізування.
- Максимальна роздільна здатність файлів для друку при масштабі 1:1 - 150 dpi. Слід розуміти, що роздільна здатність файлу і дозвіл друку - це різні речі.
- Якщо по краях файлу є світлі поля, необхідно зробити рамку чорного або іншого кольору завтовшки один піксель по периметру файла.
- Вказати правильний розмір файлу у міліметрах. При замовленні тиражу – вказати його кількість.

Можливі формати носіїв:
- CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD-RW;
- Flash-USB, карта пам'яті;
- ноутбук, нетбук, планшет, смартфон;
- знімний вінчестер (HDD), Mobile Rack;
- повідомлення на поштову скриньку: reklama7574915@gmail.com