Зовнішня реклама у Харкові: «Рекламне Ательє»

Зовнішня реклама у Харкові: «Рекламне Ательє»

Виробнича фірма Рекламне Ательє 20 років успішно займається виготовленням зовнішньої реклами та різних виставкових та презентаційних конструкцій на ринку Харкова. Зовнішня реклама є невід'ємною частиною міського пейзажу, будучи активним маркетинговим інструментом. Жоден магазин, жоден офіс, жодне підприємство не зможе існувати без яскравого та впізнанної назви на вивісці, табличці або козирку. А залучити достойного покупця до хорошого асортименту продукції в магазинах та супермаркетах може тільки яскрава і незабутня реклама на білбордах, сіті-лайтах і на транспорті.

Зовнішня реклама – одне із найпопулярніших і найефективніших видів реклами. З її допомогою можна презентувати продукт 24 години на добу та охоплювати величезну клієнтську аудиторію. Зрештою, це принесе величезну користь бізнесу. Тому ця сфера динамічно розвивається. На даний момент існує близько 50 видів зовнішньої реклами. Визначаючи найоптимальніший вид рекламного носія для просування свого бізнесу чи послуг, слід орієнтуватися не лише на популярність того чи іншого способу, але й на цілі, яких ви хочете з його допомогою досягти.

Види зовнішньої реклами

Найпоширенішими нині є такі види зовнішньої реклами:

• Сітілайти – зазвичай використовуються для реклами торгових закладів та точок громадського харчування, встановлюються на вулицях міста.
• Лайтбокси та світлові консолі на кронштейнах – невеликі панелі з підсвічуванням, кріпляться на стіни будівель.
• Тонкі світлові панелі - сучасний тип зовнішньої реклами, добре працюють на вітринах;
• Вивіска – встановлюється перед входом до будівлі та дає необмежений простір для втілення рекламних та презентаційних ідей.
• Настінне панно (брандмауер) – величезний банер, що встановлюється на стіну будівлі; основна перевага - помітний здалеку.
• Бігборд - рекламний щит, що встановлюється вздовж трас.
• Призматрон – конструкція на кшталт бігборду, яка за рахунок призматичної конструкції поверхні дозволяє демонструвати одночасно кілька зоражень.
• Транспортна реклама – на автомобілях, міському електротранспорті, у метро.

Особливості зовнішньої реклами

Ключове завдання будь-якої реклами – грамотна презентація товару чи послуги, або унікальної пропозиції споживачеві з метою переконати його у купівлі цього товару чи послуги.

Основна відмінність зовнішньої реклами від реклами в друкованих виданнях, на радіо або ТБ полягає в тому, що вона впливає на людей крім їхнього бажання. Щоб її помітити, не потрібно робити жодних дій, наприклад, купувати газету або відкривати сторінку браузера. Вона сама впадає у вічі. Тому найчастіше її розміщують у місцях з великою прохідністю та узбіччями жвавих трас.

Ще одна особливість зовнішньої реклами полягає у її короткочасному характері. У кращому випадку погляд затримається на ній на 2-3 секунди (до 7 секунд за деякими даними). Рекламний слоган має бути складений таким чином, щоб залучити увагу і змусити людину прочитати весь текст. Не варто використовувати більше 4 рядків на стандартному білборді. Загальне правило - використання в цілому від 8 до 10 слів по всьому рекламному щиті. Текст має бути цікавим та захоплюючим, щоб викликати бажання прочитати його до кінця. Невелика кількість слів, великі ілюстрації або фотографії, сміливі кольори та прості фони створять найефективніші рекламні оголошення.

Об'ємні світлові літери

Переваги зовнішньої реклами:

• Розміщується повсюдно та охоплює величезну аудиторію.
• Її посилання ґрунтується на рекламному принципі «ефективної частоти». Більшість оголошень залишаються на тому самому місці протягом місяця, а то й більше. Люди бачать її неодноразово протягом дня.
• Правильно окреслені цілі будуть грати за вас. Якщо потрібно залучити покупців в офіс або магазин, розумно поставити вивіску або світлову консоль в приємні колірні тони. Потрібно порекламувати товари чи послуги? Розмістіть рекламного щита на дорозі з жвавим рухом. Рекламний щит з оголошенням про здачу котеджів на літо розумно поставити на трасі у потрібному напрямку.
• Зовнішня реклама чудово доповнює інші види реклами бізнесу.

Недоліки зовнішньої реклами

• Погляд затримується на такій рекламі на кілька секунд, а на трасі менше, тому що водій воліє стежити за дорожньою обстановкою, ніж ловити гав. Тому текст має бути лаконічним та інформативним.
• За статистикою, 95 відсотків часу або оголошення чи аудиторія знаходяться в русі.
• Купуючи зовнішню рекламу, не слід забувати про важливість її місцезнаходження. Ідеально підходять дороги із великим потоком автомобілів. Білборди розміщені в зоні поганої видимості не дадуть результату
• Через перенасиченість вулиць міст рекламою люди часто зовсім не реагують на її, сприймаючи як один із елементів міського пейзажу.

Виробничий цех компанії Рекламне Ательє постійно розширюється, і зараз тут функціонує зварювання та складання металоконструкцій, лазерне різання та гравіювання, сольвентний широкоформатний повнокольоровий друк та ультрафіолетовий цифровий друк на різних носіях.

Ультрафіолетовий друк у зовнішній рекламі

Широкоформатний УФ-друк – нове слово у світі реклами та дизайну. Це один із видів струминного цифрового друку з використанням спеціальних чорнил, що застигають під світлом ультрафіолетових ламп. Результат – тоненька плівка із зображенням, яке тривалий час зберігає насиченість кольорів. Виготовлені таким чином рекламні панелі чудово виглядають, і довговічні, не вигоряють на сонці, їм не страшні атмосферні опади та перепади температур.

Наносити зображення з використанням УФ-друку можна на найрізноманітніші матеріали – пластик, плівку, дерево, скло, керамічну плитку, шкіру, текстиль і т.д. Найнеймовірніші дизайнерські рішення та рекламні ідеї знайдуть втілення завдяки цій технологічній новинці. З використанням підсвічування, особливо в темний час доби, стенди та панелі будуть мати абсолютно приголомшливий та ефектний вигляд. Якщо ви розраховуєте отримати зовнішню рекламу, що приваблює увагу перехожих та розраховану на тривалий термін служби, то УФ-друк – це те, що вам потрібно! Також для реклами ми застосовуємо широкоформатний сольвентний друк спеціальними фарбами на рулонних носіях - плівці Oracal, сітці, папері, банері та полотні.

Ми працюємо: ПН-ПТ з 9-00 до 18-00, СБ-ВС - вихідний

Телефонуйте нам за номерами: +38 (057) 757-49-15, +38 (068) 222-05-14, +38 (066) 807-07-68

Штендери, вивіски, таблички, об'ємні літери