Широкоформатний УФ друк у Харкові

Якісний широкоформатний УФ друк є одним з напрямом діяльності нашої рекламно-виробничої компанії «Рекламне Ательє». Грунтуючись на забезпеченні найвищої якості повнокольорового широкоформатного друку і використовуючи новітніх технологій інтер'єрного друку, наша компанія досягла цілком заслуженого визнання та поваги наших партнерів та клієнтів. Наше високотехнологічне, сучасне широкоформатне обладнання дозволяє нам пропонувати всім нашим партнерам найнижчі ціни в Харкові та найкоротші терміни виконання замовлень на широкоформатний друк у Харкові.

УФ принтер
Ми здатні надавати широкий спектр послуг із втілення в реальність навіть найнеймовірніших дизайнерських рішень як створення інтер'єрів, так і створення індивідуальних нових рекламних втілень.

Головні можливості УФ друку:

УФ друк на листових матеріалах

• Друк на пластику ПВХ. ПВХ пластик - основний рекламний матеріал, що використовується в інтер'єрній рекламі Широкоформатний друк на пластиці ПВХ знайшов своє застосування у виготовленні вивісок, планшетів, плакатів та інших рекламних конструкцій тривалого використання.
• Друк на акрилі, оргсклі, ПЕТ. Прозорі листові матеріали - основа світлових конструкцій, що використовуються, як в інтер'єрній, так і в зовнішній рекламі. Широкоформатний друк на оргсклі став основою у виготовленні вивісок, перегородок та декоративних елементів інтер'єрів та рекламних конструкцій.

• Друк на пінокартоні.
• Друк на полікарбонаті.
• УФ друк на дзеркалі.
• Друк на композитних матеріалах.
• УФ-друк на металі. УФ друк на металі стала основою для високоякісного виготовлення табличок для офісів, різних шильдиків та дипломів.
• УФ друк на склі. Якщо маємо завдання перетворити звичні предмети інтер'єру, наділивши їх вишуканою ексклюзивністю та оригінальністю ми пропонуємо УФ друк на склі.
• В даний час дуже велику популярність набула виготовлення кухонних фартухів - скіналі.
• УФ друк на масиві дерева, МДФ, ДСП, ЛДСП та ДВП, а також якісний УФ друк на фасадах шаф купе та інших корпусних меблях розширив творчі можливості для дизайнерів.
• УФ друк на керамічній плитці.

Широкоформатний УФ друк на керамічній плитці знайшов своє широке застосування в задачах отримання унікальних орнаментів та фонів із плитки, що використовуються в процесі ремонту та будівництва.

◄  Замовити інтер'єрний друк на полотні. Друкувати постер, картину

Ультрафіолетовий друк – що це?

Ультрафіолетовий друк – це найновіша технологія друку спеціальними УФ-фарбами на поверхнях, що не поглинають: металі, плівці, пластику, дереві, склі, синтетичному папері та картоні при збереженні високої якості зображення. УФ-друк широко застосовується для виготовлення зовнішньої реклами та дизайну інтер'єрів: за допомогою даної технології можна створювати брендовані меблі, жалюзі, стінові панелі, барні стійки та ін. Порівняно з іншими технологіями УФ-друк є більш екологічним та універсальним. Він підходить для інтер'єрного та зовнішнього використання. У процесі експлуатації готові зображення не виділяють токсичні речовини.

Переваги УФ-друку:

• Швидке висихання УФ-фарб порівняно з офсетними фарбами;
• Можливість друку на будь-яких матеріалах;
• Висока якість друку;
• Зносостійкість.

УФ-друк має великий попит при організації виставкових заходів, акцій та конференцій. Даний спосіб нанесення зображень застосовується при виготовлення рекламних конструкцій та полотен, інформаційних табличок.

Для УФ-друку використовуються спеціальні фарби, які не просочують сам матеріал, а залишаються виключно на поверхні. Чорнила наносяться методом струминного друку та миттєво тверднуть під впливом ультрафіолетових ламп.

Компанія «Рекламне Ательє» готова надрукувати зображення будь-якої складності на різних матеріалах. Це може бути пластик, фанера, дерево, скло, плитка. За вашим бажанням фахівці створять ексклюзивний декор для оформлення інтер'єру або ефектну рекламну продукцію щодо різноманітних заходів.

УФ друк на планшетних та рулонних носіях